46. Tokyo Otomobil Fuarında Elektrikli Mini SUV Konsept Otomobilini Dünyaya Tanıtacağız
2020-04-03

46. Tokyo Otomobil Fuarında Elektrikli Mini SUV Konsept Otomobilini Dünyaya Tanıtacağız

46. Tokyo Otomobil Fuarında Elektrikli Yeni Mini SUV

46. Tokyo Otomobil Fuarı'nda plug-in hibrit elektrikli mini SUV konsept otomobilinin dünya prömiyerini gerçekleştirecek.

MITSUBISHI MOTORS CORPORATION (MMC), 24 Ekim – 4 Kasım 2019 arasında düzenlenecek 46. Tokyo Otomobil Fuarı'nda plug-in hibrit elektrikli mini SUV konsept otomobilinin dünya prömiyerini gerçekleştirecek.  

MMC’nin “Drive your Ambition”*1 marka mesajının değerlerini yansıtan elektrikli mini SUV konsept otomobil,  şirketin elektrifikasyon, dört tekerden çekiş ve sürüş kontrolü alanlarındaki uzmanlığını ve teknolojilerini bir araya getiriyor.  

“Her arazide, her hava koşulunda benzersiz sürüş keyfi sunan elektrikli bir SUV” konseptini esas alan MMC, SUV, PHEV ve 4WD özelliklerini kombine eden yeni değerler önerecek. Otomobil, boyutları küçültülmüş ve ağırlığı azaltılmış bir plug-in hibrit EV (PHEV) güç aktarma sistemi ile elektrikli 4WD sistemine sahip olacak.  

MITSUBISHI MOTORS, elektrikli SUV ile günlük şehir içi kullanımda güvence ve emniyet hissi veren yeni bir tür sürüş deneyimi yaşatırken, her ustalık seviyesindeki sürücülere arazi koşullarındaki zorlu ve engebeli zeminlerde rahatlıkla hareket etme olanağı sunuyor.  

Whatsapp Destek Hattı x 7/24 WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Tıklayınız