Williams Hizmetleri Williams Hizmetleri
Williams Hizmetlerimizde Dünya Teknoljisi

Professional Williams Hizmetleri

Williams High Performance Car Care altında toplanmış olan profesyonel araç bakım, temizlik ve boya koruma ürünleri de işte bu efsane markanın dünya genelinde 400'den fazla bayi ve distribütor ile piyasaya sürdüğü ürün ve hizmetlerdir.

Williams Seramik Kaplama

Williams Seramik Kaplama Aracınızın Boyasını, alaşımlarını trafikteki kirletici maddelerinden, hava etkisiyle günlük aşınmalardan ve kuş pisliklerinden korumak için tasarlanmış nano teknoloji bir üründür.

Williams Boya Koruma

Su ve yağ itici özelliği ile su, yağlı maddeler, kir, kireç, sinek ve böcek artıkları ve çevre kirliliğine dair hiçbir madde oto boyasının yüzeyinde tutunamazlar.

Williams Pasta Cila Hizmeti

Williams Pasta ve Cila uygulamalarının amacı, araç yüzeylerinde gözle görülemeyecek kadar küçük izlerin, leke ve pürüzlerin giderilmesi ve yüzeyin parlatılmasıdır.

Williams Klima Temizliği Hizmeti

Araçlarımızda temiz havanın aktarıldığı klimaların temizlenmesi periyodik yağ bakımları kadar önemlidir.Williams Klima Temizliği yapılmadığı sürece araçlarızın içerisinde pis kokular oluşabilir. Bu sebepten dolayı daha sağlıklı bir hava tüketimi ve konfor için Williams Klima Temizliği oldukça önemlidir.

Detaylı İç Temizlik Hizmeti

Williams Detaylı İç Temizlik Hizmeti kapsamı olduğu tavan temizliği, torpido temizliği, kapı ve fitil temizliği, koltuk temizliği, taban halısı temizliği, bagaj temizliği uygulamaları ile bu gibi sorunları en az seviyeye indirmekteyiz.

Deri ve Vinil Koruma Hizmeti

Genellikle güneş ışınları ve sıcaklık nedeni ile çabuk zarar gören deri koltuklar ve vinil aksamlar Williams Deri ve Vinil Koruma Hizmeti ile daha uzun bir süre yıpranmaya karşı korunur.

Motor Temizliği ve Koruma Hizmeti

Gerek yüzey gerek motor temizliği olarak kusursuz işler çıkaran Williams Motor Temizliği ve Koruma Hizmeti dünya genelinde 400'den fazla bayiye adını vermektedir.İlk olarak ve özellikle F1 araçlar üzerinde tasarlanan bu koruma ve temizlik sistemi 21. yüzyılda sektöründe rakipsizdir.

Williams Pedalbox Hizmeti

Alman markası olan Pedalbox ürünü DTE Systems firmasının geliştirdiği bir araç performans arttırıcıdır. Bunlardan bir tanesi de gaz pedalı ve gaz tepki süresi ile alakalıdır. Daha önce elektronik sistemler barındırmayan gaz pedalı sistemleri günümüzde tamamen elektronik hale gelmiştir.

Deri ve Vinil Koruma Hizmeti

Genellikle güneş ışınları ve sıcaklık nedeni ile çabuk zarar gören deri koltuklar ve vinil aksamlar Williams Deri ve Vinil Koruma Hizmeti ile daha uzun bir süre yıpranmaya karşı korunur.

Whatsapp Destek Hattı x 7/24 WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Tıklayınız