Williams Racing Williams Racing

Williams Racing


Williams Racing Nedir

Williams Racing, öncü bir Formula 1 takımı ve gelişmiş bir mühendislik şirketidir.1977'de İngiltere'de Sir Frank Williams ve Patrick Head tarafından kurulmuş olan Williams F1 Takımı, kurulduğu günden bu yana, 114 yarış kazanmış ve 16 tane de Formula 1 Dünya Şampiyonluğu ünvanı elde etmiştir.

Williams Racing Hakkında Bilgi vermek gerekir ise, 650 çalışanı ve 125 milyon Euro cirosu ile faaliyet gösteren İngiliz firması Williams Racing, otomotivde "advanced engineering" yani "ileri mühendislik" çalışmalarını, Formula1 kökenli teknolojilerini ve deneyimini geniş bir platformda tüm araçlara uygulanabilir yenilikçi ürün ve hizmetlere dönüştürmektedir.

Williams High Performance Car Care altında toplanmış olan profesyonel araç bakım, temizlik ve boya koruma ürünleri de işte bu efsane markanın dünya genelinde 400'den fazla bayi ve distribütor ile piyasaya sürdüğü ürün ve hizmetlerdir. Özellikle, F1 yarış araçları üzerinde geliştirilmiş olan Williams Seramik Kaplama, 21. yüzyıl boya koruma teknolojisi olup sektörde rakipsizdir.

Sizde Williams Racing Hakkında detaylı bilgi almak ve araçlarınızı dair herşeye çözüm sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Whatsapp Destek Hattı x 7/24 WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Tıklayınız